خدمات پس از فروش شیرآلات هوشمند شاران

خدمات
_

خدمات پس از فروش شیرآلات هوشمند شاران

اگرچه تمامی شیرآلات چشمی و هوشمند شاران از کیفیت و استاندارد های بالایی برخوردار هستند، گروه صنعتی شاران جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز، تمامی محصولات خود را با ۳۶ ماه ضمانت به متقاضیان ارائه میکند. بنابراین تمامی مشتریان عزیز میتوانند در این مدت از خدمات پس از فروش شیرآلات چشمی وهوشمند شاران بهره مند میشوند.

جهت کسب رضایت و جلب اطمینان مشتریان عزیز تمامی قطعات و هرگونه آسیب به آن شامل گارانتی شاران میشود.

توجه داشته باشید که برخی از آسیب ها و صدمات وارد شده به کالاهای الکتریکی تحت هیچ شرایطی شامل گارانتی نمیشوند و استفاده از خدمات پس از فروش را دچار محدودیت می‌نماید.

مواردی که شامل گارانتی نمیشود:

  1. صدمات ناشی از نوسانات برق، آتش سوزی، رعد و برق، حوادث طبیعی، ضربه و استفاده غلط و یا بی توجهی به دستورالعمل های ذکر شده در راهنمای نصب شیرآلات هوشمند شاران
  2. هر نوع دستکاری و یا آسیب در برگه ضمانتنامه، برچسب سریال و یا شناسنامه و مشخصات دستگاه که منجر به خدشه در آن شده باشد.
  3. آسیب و ایرادهای وارد شده به بدنه و یا قطعات داخلی شیر به دلیل استفاده از محصولات و شوینده ی قوی. مانند وایتکس، جوهر نمک، پارچه ی زبر مانند سیم و …
  4. صدمات ناشی از عدم استفاده از فیلتر استاندارد برای ورودی شیر پیسوار شیرآلات چشمی و هوشمند
  5. صدمات ناشی از عدم استفاده از باتری های استاندارد و اصلی Alkaline
  6. صدمات وارد شده به بدنه، قسمت های الکترونیکی و بخش سولار به دلیل ضربه و افتادن از ارتفاع
  7. هرگونه آسیب وارد شده به دلیل یخ زدگی، نصب و استفاده نا به جا از شیرآلات هوشمند
  8. دستکاری و یا تعمیر شیرآلات هوشمند شاران توسط افراد غیر مجاز و غیر متخصص
  9. صدمات و ازکار افتادگی شیر هوشمند به دلیل وجود ضایعات، رسوبات و املاح موجود در سیستم لوله کشی قدیمی

در هنگام خرید محصول، کارت ضمانت می‌بایست توسط فروشنده مهر و امضا شده و تاریخ فروش محصول روی کارت درج شود.

در صورت خرید اینترنتی و عدم ارسال شماره گارانتی به شماره ی ۱۰۰۰۱۱۳۵، گارانتی برای شما فعال نخواهد شد و شیرآلات هوشمند شاران هیچ تعهدی نسبت به آن ندارد.

برای استفاده از خدمات پس از فروش شیرآلات هوشمند شاران ، مشتریان محترم نیز می‌بایست کارت ضمانت مهر شده را هنگام مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش ارائه نمایند در غیر این صورت محصول شامل گارانتی و خدمات پس از فروش شیرآلات هوشمند شاران نخواهد شد.