پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

اگرچه تمامی شیرآلات شاران از کیفیت و استاندارد های بالایی برخوردار هستند،کارخانه ی شاران جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز، تمامی محصولات خود را با ۳۶ماه ضمانت به متقاضیان ارائه میکند. بنابراین تمامی مشتریان عزیز میتوانند در این مدت از خدمات پس از فروش این کارخانه بهره مند میشوند.

جهت کسب رضایت و جلب اطمینان مشتریان عزیز تمامی قطعات و هرگونه آسیب به آن شامل گارانتی شاران میشود.

توجه داشته باشید که برخی از آسیب ها و صدمات وارد شده به کالاهای الکتریکی تحت هیچ شرایطی شامل گارانتی نمیشوند و استفاده از خدمات پس از فروش شیرآلات هوشمند شاران را دوچار محدودیت مینماید.

مواردی که شامل گارانتی نمیشود:

  1. صدمات ناشی از نوسانات برق، آتش سوزی، رعد و برق، حوادث طبیعی، ضربه و استفاده غلط و یا بی توجهی به دستورالعملهای ذکر شده در راهنمای نصب شیرآلات هوشمند شاران
  2. هر نوع دستکاری و یا آسیب در برگه ضمانتنامه، برچسب سریال و یا شناسنامه و مشخصات دستگاه که منجر به خدشه در آن شده باشد.
  3. دستکاری و یا تعمیر شیرآلات هوشمند توسط افراد غیر مجاز و غیر متخصص
  4. آسیب و ایرادهای وارد شده به بدنه و یا قطعات داخلی شیر به دلیل استفاده از محصولات و شوینده ی قوی مانند وایتکس، جوهرنمک، پارچه ی زبر مانند سیم و …
  5. صدمات ناشی از عدم استفاده از فیلتر استاندارد برای ورودی شیر پیسوار
  6. صدمات ناشی از عدم استفاده از باتری های استاندارد و اصلی Alkaline
  7. صدمات وارد شده به بدنه، قسمت های الکترونیکی و بخش سولار به دلیل ضربه و افتادن از ارتفاع
  8. هرگونه آسیب وارد شده به دلیل یخ زدگی، نصب و استفاده نا به جا از شیرآلات هوشمند
  9. صدمات و ازکار افتادگی شیر هوشمند به دلیل وجود ضایعات، رسوبات و املاح موجود در سیستم لوله کشی قدیمی

در هنگام خرید محصول، کارت ضمانت می‌بایست توسط فروشنده مهر و امضا شده و تاریخ فروش محصول روی کارت درج شود.

در صورت خرید اینترنتی و عدم ارسال شماره گارانتی به شماره ی ۱۰۰۰۱۱۳۵، گارانتی برای شما فعال نخواهد شد و شیرآلات هوشمند شاران هیچ تعهدی نسبت به آن ندارد.

برای استفاده از خدمات پس از فروش شیرآلات هوشمند شاران ، مشتریان محترم نیز می‌بایست کارت ضمانت مهر شده را هنگام مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش ارائه نمایند در غیر این صورت محصول شامل گارانتی نخواهد شد.

Call Now Button