درباره ما

کارخانه تولید شیرآلات هوشمند الکترونیکی شاران

با مطالعه سرانه مصرف آب در کشور و با درنظر گرفتن مسئله کمبود آب در سراسر جهان، با هدف الگوسازی مصرف، کارخانه تولید شیرآلات هوشمند الکترونیکی شاران با توجه به درخواست مشتریان و با اهداف کارآفرینی و ارائه ی طرح های مفید برای جامعه، تحقیق و توسعه ی داخلی، اشتغال زایی، تامین درآمد، خدمت به جامعه، کاهش هزینه ها با استفاده از روش های نوین و هم چنین صادرات محصول به سایر کشورها تاسیس گردید. در ابتدای کار بر اساس بررسی و تحقیقات انجام شده، به عنوان یک شرکت تولیدی؛ دو راهکار اساسی برای کاهش مصرف آب و افزایش سطح بهداشت در مکان های عمومی و خصوصی ارائه شد:

  1. طراحی و تولید شیرآلات هوشمند الکترونیکی با کیفیت مناسب، طول عمر بالا و قیمت کاملا مقرون به صرفه به منظور تشویق مصرف کنندگان و بالا بردن توان خرید و فرهنگسازی استفاده از شیرآلات هوشمند.
  2. طراحی و تولید مبدل شیرآلات معمولی به شیرآلات هوشمند . این محصول به راحتی قابل نصب بر روی شیرآلات معمولی روشویی، ظرفشویی و حمام بوده و آن ها را به شیر الکترونیکی هوشمند تبدیل نماید.

تمامی اهداف کارخانه تولیدی شیرآلات هوشمند شاران، به منظور فرهنگ سازی و استفاده از شیرآلات هوشمند است که به دنبال آن ارتقاء سطح سلامت جامعه و کاهش هدرفت آب نتیجه بخش خواهد بود.

حس خوب صرفه جویی

با یاری خدا و با تلاش مهندسین جوان ایرانی که در این کارخانه شیرآلات هوشمند الکترونیکی شاران مشغول به کار هستند، نه تنها به اهداف اولیه شرکت دست پیدا کرده و توانسته ایم بخشی از تولیدات را به کشورهای همسایه صادر کنیم، بلکه رسیدن به چشم انداز صادرات محصولات شاران را به کشورهای اروپایی دور از انتظار نخواهد بود.

تخصص ما

تولید و عرضه شیرآلات استیل هوشمند با کمترین هزینه، با هدف کاهش مصرف آب و ارتقاء سطح سلامت کشور

به ما بپیوندید

تماس با ما

نظرات، پشنهادات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید.

منتظر دریافت پیام های شما هستیم.

تیم روابط عمومی شرکت شاران پاسخگوی سوالات شما هستند. در صورت بروز هر مشکل شما میتوانید به راحتی با ما در ارتباط باشید.

Call Now Button