درباره ما

شاران
_

کارخانه تولید شیرآلات هوشمند الکترونیکی شاران 

با مطالعه سرانه مصرف آب در کشور و با درنظر گرفتن مسئله کمبود آب در سراسر جهان، با هدف الگوسازی مصرف، کارخانه تولید شیرآلات هوشمند الکترونیکی شاران با توجه به درخواست مشتریان و با اهداف کارآفرینی و ارائه ی طرح های مفید برای جامعه، تحقیق و توسعه ی داخلی، اشتغال زایی، تامین درآمد، خدمت به جامعه، کاهش هزینه ها با استفاده از روش های نوین و هم چنین صادرات محصول به سایر کشورها تاسیس گردید. در ابتدای کار بر اساس بررسی و تحقیقات انجام شده، به عنوان یک شرکت تولیدی؛ دو راهکار اساسی برای کاهش مصرف آب و افزایش سطح بهداشت در مکان های عمومی و خصوصی ارائه شد:

  1. طراحی و تولید شیرآلات هوشمند الکترونیکی با کیفیت مناسب، طول عمر بالا و قیمت کاملا مقرون به صرفه به منظور تشویق مصرف کنندگان و بالا بردن توان خرید و فرهنگسازی استفاده از شیرآلات هوشمند.
  2. طراحی و تولید مبدل شیرآلات معمولی به شیرآلات هوشمند . این محصول به راحتی قابل نصب بر روی شیرآلات معمولی روشویی، ظرفشویی و حمام بوده و آن ها را به شیر الکترونیکی هوشمند تبدیل نماید.

تمامی اهداف کارخانه تولیدی شیرآلات هوشمند شاران، به منظور فرهنگ سازی و استفاده از شیرآلات هوشمند است که به دنبال آن ارتقاء سطح سلامت جامعه و کاهش هدرفت آب نتیجه بخش خواهد بود.

حس خوب صرفه جویی

با یاری خدا و با تلاش مهندسین جوان ایرانی که در این کارخانه شیرآلات هوشمند الکترونیکی شاران مشغول به کار هستند، نه تنها به اهداف اولیه شرکت دست پیدا کرده و توانسته ایم بخشی از تولیدات را به کشورهای همسایه صادر کنیم، بلکه رسیدن به چشم انداز صادرات محصولات شاران را به کشورهای اروپایی دور از انتظار نخواهد بود.

تخصص ما
_

تخصص ما

تولید و عرضه شیرآلات استیل هوشمند با کمترین هزینه، با هدف کاهش مصرف آب و ارتقاء سطح سلامت کشور